[AKTUALIZACJA] Pierwszy następca PB&M juz działa

dodał 7 czerwca 2013 o 07:39 w kategorii Drobiazgi, Info  z tagami:

Internet nie znosi próżni, zatem właśnie pojawił się pierwszy następca zamkniętego serwisu Polish Board & Market. Pierwszy, lecz zapewne nie ostatni. Serwis został uruchomiony pod starym adresem Polish Hackers Zone, jak do tej pory zarejestrowało się w nim 6 użytkowników (rejestracja jest otwarta dla wszystkich). Gości wita następująco:

JAKIŚ CZAS TEMU NAPISAŁEM DO NVM W CELU POMOCY ROZWOJU SERWISU POLISH HACKERS ZONE (MIAŁEM KILKA PLANÓW ORAZ GOTOWYCH PLIKÓW). NVM ODEZWAŁ SIĘ DO MNIE DOPIERO PO KILKU TYGODNIACH I OZNAJMIŁ, ŻE NIE MA CZASU NA ROZWÓJ SERWISU PONIEWAŻ MA ZA DUŻO ZLECEŃ DO REALIZACJI. ZAPROPONOWAŁ MI JEDNAK KUPNO SERWISU. ZGODZIŁEM SIĘ PONIEWAŻ POSIADAŁEM AKURAT WOLNE ŚRODKI, KTÓRE UZYSKAŁEM DZIĘKI SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI NA PB&M. Z POWODU ZNIKNIĘCIA PB&M (GŁÓWNEGO ŹRÓDŁA MOICH DOCHODÓW) POSTANOWIŁEM POSTAWIĆ TUTAJ PB&M II ORAZ ZAPOMNIEĆ NA JAKIŚ CZAS O ROZWOJU POLISH HACKERS ZONE. DLA BEZPIECZEŃSTWA ZARÓWNO SWOJEGO JAK I CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI ZMIENIŁEM SWÓJ PSEUDONIM. MAM NADZIEJĘ, ŻE RAZEM ODBUDUJEMY TO CO STRACILIŚMY. DO DZIEŁA!

Struktura działów forum wiernie odwzorowuje strukturę Polish Board & Market.Wśród użytkowników na razie nie widać nicków z PB&M, a administrator ukrywa się pod pseudonimem „69”. Czas pokaże, czy przejmie sławę poprzednika.

Główna strona PB&M2

Główna strona PB&M2

Za informację dziękujemy adasiowi.

Aktualizacja: Również wczoraj ruszyło drugie forum, pod nazwą Poligamia. Na razie ma – oprócz administratora – jednego użytkownika.

Forum Poligamia

Forum Poligamia

Aktualizacja 2: Pojawiło się już trzecie forum, a szykuje się podobno czwarte. Tym razem przedstawiamy Cebulkę

 

Forum Cebulka

Forum Cebulka

Aktualizacja 3: Mamy czwarte, czekamy na piąte. Poniżej Polish Onion Forum.

Polish Onion Forum

Polish Onion Forum

Aktualizacja 4: Jest i piąte, Anonimowa Polska

Forum Anonimowa Polska

Forum Anonimowa Polska

Aktualizacja 5: Forum Polish Board & Market II zmieniło nazwę na Polish Underground, a administrator skasował wszystkie konta (ponad 200), by wdrożyć nowy proces rejestracji, oparty i szyfrowanie PGP.

Statystyki (2013-06-07):