Piotr Głaska z Infobloxa gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 2 maja 2021 o 12:26 w kategorii Info  z tagami:
Piotr Głaska z Infobloxa gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Łączenie wyspecjalizowanej wiedzy technicznej z umiejętnościami prezentowania i przekazywania jej prostym językiem to rzadka kombinacja – tym bardziej cenimy jej posiadaczy. Jeden z nich zawita do nas już dzisiaj. Poznajcie Piotrka.

Pracował już w takich firmach jak Super Media, Polkomtel, NextiraOne, Hewlett Packard, Huawei a od paru lat buduje na polskim rynku markę Infoblox. Zaczynał od administrowania sieciami, był inżynierem sprzedaży, konsultantem i menedżerem produktu. Dzisiaj specjalizuje się w usługach DNS, więc jeśli chcecie dowiedzieć się, czy lepiej DNS-a zabezpieczyć przez DoH czy może DoT (i co oznaczają te skróty), to jest dobrą osobą, by zadać mu te pytania. Do zobaczenia w niedzielę o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.