27.03.2021 | 14:30

avatar

Adam Haertle

Przemek Skowron gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Nasz dzisiejszy gość zęby zjadł na bezpieczeństwie w bankowości, zarówno polskiej, jak i międzynarodowej, a także w poszukiwaniu zagrożeń. W tych dziedzinach zdecydowanie jest ekspertem, z jakim warto porozmawiać. Poznajcie Przemka.

Karierę zaczynał 20 lat temu i od tego czasu zdążył zrobić wiele ciekawych rzeczy. Od administratora przeszedł do bezpiecznika, przepracował kilka lat w Interii, a potem zajął się bezpieczeństwem w Aliorze, gdzie stworzył wiele ciekawych rozwiązań, które dzisiaj są standardem w większości banków. To właśnie Przemek stworzył pierwszy zespół CERT w polskiej bankowości, więc będzie miał co powspominać. Po Aliorze pracował także w HSBC, a dzisiaj goni przestępców w Standard Chartered. Tematów do rozmowy nam nie zabraknie, możecie też nadsyłać swoje propozycje. Do zobaczenia w niedzielę o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Przemek Skowron gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze