13.09.2020 | 12:55

avatar

Adam Haertle

Przemysław Dęba gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Od 1992 roku pokonywał kolejne szczeble kariery w Telekomunikacji Polskiej, a następnie w Orange, by 8 lat temu przejąć odpowiedzialność za cyberbezpieczeństwo w całej organizacji. Czy to łatwa praca? Dowiemy się już dzisiaj.

Dyrektor Cyberbezpieczeństwa – to brzmi dumnie. Jak wygląda praca CISO dużego operatora? Co trzeba zrobić, by przepracować 28 lat w jednej firmie? Jak można zablokować działania cyberprzestępców i co w tym przeszkadza? O tym wszystkim porozmawiamy w niedzielę z Przemkiem Dębą.

Uwaga: od paru odcinków rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Czas na Przemka Dębą

Przemka tradycyjnie zapytamy:

 • Czym się zajmuje?
 • Skąd się wziął w bezpieczeństwie?
 • Na jakim systemie pracuje na co dzień?
 • Commodore czy Atari?

Do tego oczywiście dodamy najciekawsze pytania, które wpiszecie w komentarzach tu, na FB czy Twitterze oraz zadacie w trakcie naszego występu na żywo.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kon trolowanej. Dla leniwych formularz poniżej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarz

 • avatar
  2020.09.13 22:13 Dog

  Ciekawa rozmowa. Przemek bardzo skromny, ale to dobra cecha. Żałuję że nie zalogowałem się, bo na pytanie Adama (Z3S) znałem odpowiedź jak tylko dokończył ostatnią sylabę, mogłem mieć YubiKeya. Spróbuję innym razem :)

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Przemysław Dęba gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze