25.10.2020 | 09:23

Adam Haertle

2 komentarzy

Radek Kaczorek gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Najlepszy biznesmen wśród hakerów i najlepszy haker wśród biznesmenów – tak mówią o nim na mieście. Zjadł zęby na świadczeniu usług konsultingowych na cudze konto, a potem na prowadzeniu własnej firmy. Poznajcie Radka.

Najpierw pracował w BIG4, by zebrać doświadczenie, potem wspólnie z kolegami założył swoją firmę konsultingową, potem koledzy odeszli, a on dołączył do kolejnej korporacji, choć tym razem na innych warunkach. Przez kilkanaście lat zebrał sporo doświadczenia z prowadzenia biznesu w obszarze IT Security w Polsce i chętnie się nim z nami podzieli. Do tego robi piękne fotografie nocnego nieba – i to wcale nie marznąc na dworze.

Uwaga: od paru odcinków rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej. Dla leniwych formularz poniżej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

  • 2020.10.25 16:41 Greg

    Z tym Stefanem to ostatnio już nie jest takie „oczywiste”… :P

    Odpowiedz
  • 2020.10.25 16:43 Artur

    Ciekawe czy biznesmeni są dobrymi hakerami a hakerzy biznesmenami ;)

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Radek Kaczorek gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze