09.05.2021 | 09:13

avatar

Adam Haertle

Rafał Wyroślak gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Bez względu na to, czy lubicie kupować gotowe rozwiązania security, czy jesteście ich przeciwnikami, będzie dzisiaj ciekawie, bo rozmawiać będziemy z dyrektorem ds. technologii firmy, która dużo takich rozwiązań sprzedaje. Poznajcie Rafała.

Czy lepiej zainwestować milion (w dowolnej walucie) w wynagrodzenia pracowników, czy w ochronę punktów styku, a może w ochronę urządzeń końcowych? Lepiej postawić nacisk na monitoring czy filtrowanie? A może da się to wszystko rozwiązać łatwo i prosto za pomocą darmowych produktów? Czy machine learning naprawdę znajduje już zastosowanie w mechanizmach bezpieczeństwa? Czy działa? A co ze sztuczną inteligencją, czy nadal opiera się na PowerPoincie? Czy Next Generation Firewall doczekał się już kolejnego pokolenia? Praca Rafała w formie Trafford IT, sponsora tego odcinka, od wielu lat polega na znaniu odpowiedzi na te pytania, więc mamy nadzieję na ciekawą dyskusję podczas dzisiejszego wywiadu. Nie wiemy, ile wdrożeń Rafał ma już za sobą – ale na pewno wystarczająco dużo, by mieć o czym opowiadać. Liczymy też na wasze pytania na żywo – zapraszamy już o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić treść z YouTube.
Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Powrót

Komentarz

  • avatar
    2021.05.11 07:16 Szymon

    Adamie, czy jest szansa, że pojawią się 'ostatnie’ odcinki na RSSie? Publikacje zatrzymały się na odcinku 55.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Rafał Wyroślak gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze