22.11.2020 | 09:56

avatar

Adam Haertle

reenz0h gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Czasem trafia się nam gość, który woli występować pod pseudonimem. Zapraszamy na spotkanie z reenz0hem, doświadczonym operatorem red teamu, współorganizatorem konferencji x33fcon i autorem wielu szkoleń dla innych readteamowców.

Konferencji bezpieczeństwa w Polsce nie brakuje, mało jest jednak imprez tak specjalistycznych i skierowanych w dużej mierze na rynek zagraniczny jak x33fcon. Ale nie tylko o tworzeniu tak unikalnej imprezy, gromadzącej społeczność red i blue teamów będziemy rozmawiać z reenz0hem. Poruszymy tematy pracy w światowej klasy red teamie czy tworzenia szkoleń, ale też i próby zachowania anonimowości przy jednoczesnej rozpoznawalności na rynku.

Uwaga: od paru odcinków rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

reenz0h gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze