22.05.2022 | 16:27

Adam Haertle

Regional CSO Huawei, Rafał Jaczyński, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

W naszej branży niektórzy szukają pracy relatywnie spokojnej, bez zbędnych atracji, podczas gdy inni przyjmują oferty stanowisk na pierwszej linii frontu, znajdujące się pod ciągłym ostrzałem medialnym i politycznym. Poznajcie Rafała.

Rafał Jaczyński zajmuje się bezpieczeństwem w sektorze telekomunikacyjnym już od roku 1997. Przez wiele lat walczył z włamywaczami w Polkomtelu, potem długo odpowiadał za bezpieczeństwo w Orange, trafił też na kilka lat do konsultingu w PwC. Od trzech lat z kolei zajmuje się cyberbezpieczeństwem w 28 krajach regionu Europy Środkowej i Wschodniej oraz krajach skandynawskich w firmie Huawei. W dzisiejszych czasach to niezwykle ciekawa pozycja – z jednej strony sporo nowych technologii i związanych z nimi wyzwań, z drugiej aspekt polityczny obecnej sytuacji firmy na rynkach europejskich też jest bardzo ciekawy. Jak radzi sobie z godzeniem różnych obowiązków i czy hakuje nasze 5G – o tym będziemy rozmawiać już dzisiaj wieczorem. Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo dzisiaj o 21. Do zobaczenia!

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

No raczej! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Regional CSO Huawei, Rafał Jaczyński, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze