15.05.2022 | 18:15

avatar

Adam Haertle

Security Engineer, Dominik „disconnect3d” Czarnota, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Co można robić, by rozwijać się w branży bezpieczeństwa? Można znaleźć ciekawą pracę, można pisać artykuły, można grać w CTF-y, można występować na konferencjach. Można też robić to wszystko naraz i jeszcze trochę. Poznajcie Dominika.

Dominik Czarnota na co dzień pracuje jako inżynier bezpieczeństwa w firmie Trail of Bits. Od czasu do czasu występuje na branżowych konferencjach. Jest także kapitanem zespołu CTF Just Cat The Fish, który w ostatnich latach regularnie plasował się w światowym top 20 rankingów. Na jego nieco zaniedbanym blogu znaleźć można sporo opisów rozwiązań zadań CTF, a także jego pracę licencjacką (o strukturach danych) i magisterską (o RE). O tych i innych tematach będziemy rozmawiać już dzisiaj wieczorem. Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo dzisiaj o 21. Do zobaczenia!

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

No raczej! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Security Engineer, Dominik „disconnect3d” Czarnota, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze