28.05.2022 | 14:35

avatar

Adam Haertle

Security Manager, Tomasz Wodziński, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Często zauważamy, że doświadczenia zawodowe mają duży wpływ na naszą obecną sytuację i pozycję. Co zatem powiedzieć o człowieku, który w życiorysie wpisał już 30 różnych stanowisk, chociaż do emerytury ma daleko? Poznajcie Tomasza.

Choć zaczynał między innymi jako trener żeglarstwa, to skręcił w stronę IT i tak mu już zostało. Tomasz Wodziński przez wiele lat działał w obszarze zapewniania jakości, ale to raczej o jego pracy w sektorze bezpieczeństwa rozmawiac będziemy najwięcej – a będzie o czym. Prawie 3 lata zarządzania incydentami w MSZ musiało być ciekawym doświadczeniem, a niemniej interesująco brzmi budowanie i zarządzanie zespołem SOC w Exatelu. Dzisiaj Tomasz pracuje w Accenture, działa od wielu lat aktywnie w ISSA i do tego prowadzi wykłady na kilku uczelniach. Będzie o czym rozmawiać. Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo w niedzielę o 21. Do zobaczenia!

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

No raczej! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2022.06.07 12:32 Szymon

  Czy odcinki wrócą kiedyś na RSSy i apki podcastowe? W podcast addict ostatnia aktualizacja była prawie miesiąc temu.

  Odpowiedz
  • avatar
   2022.06.09 19:18 Janusz

   Zrób sobie rss z youtuba.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Security Manager, Tomasz Wodziński, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze