08.05.2022 | 10:45

avatar

Adam Haertle

Szef zespołu ds. testów penetracyjnych w SC, Krystian Szybis, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Dzisiaj trudno już sobie wyobrazić dużą instytucję, która nie zleca regularnych testów penetracyjnych albo nie prowadzi ich wewnętrznie. Jak organizuje się takie procesy na dużą skalę? Do tego przydaje się wieloletnie doświadczenie. Poznajcie Krystiana.

Krystian Szybis od kilkunastu lat pracuje w międzynarodowych bankach w działach bezpieczeństwa. Ostatnie dziesięć lat poświęcił, kierując wewnętrznymi i wynajętymi zespołami pentesterów najpierw w Royal Bank of Scotland, a następnie w banku Standard Chartered. Kilkadziesiąt osób, kilkadziesiąt krajów, kilkudziesięciu regulatorów do zadowolenia i setki, jak nie tysiące systemów do sprawdzenia. Samo godzenie priorytetów w takim środowisku już musi być bardzo ciekawym problemem – a tematów do rozmowy na pewno nie zabraknie. Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo dzisiaj o 21. Do zobaczenia!

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

No raczej! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarz

  • avatar
    2022.05.10 17:33 Filip

    Fajnie tak po latach zobaczyc znajomych z confidence :)

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Szef zespołu ds. testów penetracyjnych w SC, Krystian Szybis, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze