16.04.2021 | 13:43

avatar

Adam Haertle

Teodor Buchner z Exatela gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Skąd doktor habilitowany fizyki, specjalizujący się w fizyce pracy ludzkiego serca, wziął się w projekcie budowy polskiego systemu anty-DDoS? Nasz niedzielny gość ma bez wątpienia wiele ciekawych historii do opowiedzenia. Poznajcie Teodora.

Jeśli jeszcze nie kojarzycie Teodora, to polecamy zacząć od lektury obszernego artykułu jego autorstwa, poświęconego kryptografii kwantowej. Możecie też zobaczyć jego wykład (wspólnie z Michałem Jachurą) dotyczący podobnej tematyki na YouTubie (lub dowolny inny, a jest ich sporo).

Teodor ma wiele różnych zajęć – jest jednocześnie szefem Zakładu Fizyki Układów Złożonych Politechniki Warszawskiej, jak i ekspertem ds. projektów badawczo-rozwojowych w Exatelu (Exatel jest sponsorem tego odcinka). I w jednym, i w drugim miejscu robi wiele ciekawych projektów – od badania arytmii serca po budowanie rozwiązań bezpieczeństwa na dużą skalę. Będziemy z nim pewnie rozmawiać między innymi o projekcie TAMA czy o projektach związanych z kosmosem. Z Teodorem na pewno nie będziemy się nudzić. Do zobaczenia w niedzielę o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Teodor Buchner z Exatela gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze