24.04.2022 | 15:50

Adam Haertle

Threat Hunter, Konrad Kałużny, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Dzisiaj pracować w IT security nie jest trudno, okazji nie brakuje. Trudniej robi się jednak, gdy oprócz pracy próbujecie robić coś jeszcze. Szczególnie doceniamy tych, którzy starają się pomagać innym i dzielić z nimi swoją wiedzą. Poznajcie Konrada.

Konrad Kałużny kilka lat pracował w banku Santander, gdzie zajmował się inżynierią i monitorowaniem bezpieczeństwa. Stamtąd trafił do Atosa, gdzie pracował w zespole CERT a obecnie pracuje dla amerykańskiej firmy iHerb. W międzyczasie został jednym z założycieli firmy Dsecure.me świadczącej usługi bezpieczeństwa oraz wykładowcą Politechniki Wrocławskiej. Jego firma opublikowała darmową platformę do zarządzania podatnościami vmc, a sam Konrad nie tylko występuje na konferencjach, ale także jest współautorem kursu „Security Analyst Krok Pierwszy” (drugim współautorem jest Łukasz Lamparski, który też niedawno był naszym gościem). Będzie o czym rozmawiać. Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo podczas audycji. Do usłyszenia!

Pssst: jeśli czytacie te zapowiedzi, to niespodzianka – podczas audycji będzie można wygrać wejściówkę na CONFidence :)

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

No raczej! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Threat Hunter, Konrad Kałużny, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze