Tomek Zieliński gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 24 stycznia 2021 o 19:51 w kategorii Info  z tagami:
Tomek Zieliński gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym dzisiejszym gościem jest założyciel bloga Informatyk Zakładowy, zawodowy programista, który pracował przy Bingu i Angry Birds, prezenter, youtuber, edukator, którego potrzebujemy, a na którego nie zasłużyliśmy. Poznajcie Tomka.

Pisał artykuły do „Chipa” jeszcze w poprzednim tysiącleciu. Rok temu reanimował swój niezwykły talent pod szyldem Informatyka Zakładowego, gdzie bawi, ucząc i uczy, bawiąc swoimi sążnistymi artykułami o problemach codziennego świata IT. Zazdrościmy mu talentu i artykułów, ale pozostaje tylko czytać i podziwiać. Dzisiaj dowiemy się, jak wyglądała jego kariera zawodowa, jakie aplikacje i dlaczego napisał oraz po czym można poznać na imprezie paralotniarza. Zapraszamy już za chwilę.

Uwaga: od dłuższego czasu rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.