24.01.2021 | 19:51

avatar

Adam Haertle

Tomek Zieliński gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym dzisiejszym gościem jest założyciel bloga Informatyk Zakładowy, zawodowy programista, który pracował przy Bingu i Angry Birds, prezenter, youtuber, edukator, którego potrzebujemy, a na którego nie zasłużyliśmy. Poznajcie Tomka.

Pisał artykuły do „Chipa” jeszcze w poprzednim tysiącleciu. Rok temu reanimował swój niezwykły talent pod szyldem Informatyka Zakładowego, gdzie bawi, ucząc i uczy, bawiąc swoimi sążnistymi artykułami o problemach codziennego świata IT. Zazdrościmy mu talentu i artykułów, ale pozostaje tylko czytać i podziwiać. Dzisiaj dowiemy się, jak wyglądała jego kariera zawodowa, jakie aplikacje i dlaczego napisał oraz po czym można poznać na imprezie paralotniarza. Zapraszamy już za chwilę.

Uwaga: od dłuższego czasu rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić treść z YouTube.
Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2021.01.25 09:20 Gwizdek

  Chip to czytałem z wypiekami na twarzy

  Odpowiedz
  • avatar
   2021.01.25 21:00 asdsad

   Ja tak samo!
   Po mojemu, był najbardziej „sprzętowy”. Bardziej niż PCWK, Enter i PC Format. Ech, dawne czasy

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Tomek Zieliński gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze