10.10.2021 | 15:01

avatar

Adam Haertle

Web security ninja, Krzysztof Kotowicz, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Bezpieczeństwo aplikacji WWW jest chyba (z wielu powodów) jedną z najpopularniejszych specjalizacji w naszej branży. Niewiele jest jednak osób, które znają się na tym obszarze tak dobrze jak nasz dzisiejszy gość. Zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem.

Krzysztof Kotowicz zaczynał od kariery programisty, lecz w pewnym momencie skręcił w stronę bezpieczeństwa. Pracował jako trener w Niebezpieczniku, pentester w Securingu i Cure53, aż wylądował w Google. Tam od wielu już lat zajmuje się bezpieczeństwem aplikacji WWW. Zakres jego zajęć jest dość szeroki – od projektowania mechanizmów bezpieczeństwa, przez pracę nad błędami zgłoszonymi przez uczestników programu Vulnerability Reward Program po analizowanie problemów bezpieczeństwa mechanizmów WWW. Jeśli bliskie są wam terminy takie jak XSS, CSP czy Trusted Types to zdecydowanie jest to odcinek dla was. A jeśli ich jeszcze nie znacie lub do końca nie rozumiecie, to takim słuchaczom też postaramy się te obszary przybliżyć. Czekamy też na wasze pytania zadawane w trakcie audycji. Będzie o czym rozmawiać – zapraszamy już dzisiaj o 21.

UWAGA: Mamy oczywiście konkursy. W konkursie głównym do wygrania jest między innymi Raspberry Pi od sponsora, firmy Fudo Security, twórcy rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

W drugim konkursie do wygrania jest darmowa wejściówka na fantastyczną konferencję Oh My H@ck!

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Web security ninja, Krzysztof Kotowicz, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze