30.01.2021 | 13:39

avatar

Adam Haertle

Wojciech Lesicki gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym gościem jest człowiek, który pilnuje, by źli ludzie nie panoszyli się po sieci Allegro, a że robi to od dawna, to jest w tym całkiem niezły i sporo wie o tym, jak takie zadania realizować. Na pewno go o to wypytamy. Poznajcie Wojtka.

Choć zawodowy kontakt z komputerami zaczynał od zadań bardziej administracyjnych, to dzisiaj zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa w jednej z największy polskich firm internetowych. Co trzeba zrobić, by osiągnąć taki poziom umiejętności? Z jakich narzędzi warto korzystać, próbując zabezpieczyć firmową sieć? Bezpieczeństwo w chmurze czy raczej lokalnie? O tym wszystkim będziemy rozmawiać już w niedzielę.

Uwaga: od dłuższego czasu rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Wojciech Lesicki gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze