10.01.2021 | 15:39

avatar

Adam Haertle

Wojtek Dworakowski gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym dzisiejszym gościem jest szef jednej z najlepszych polskich firm zajmujących się testowaniem bezpieczeństwa aplikacji i doradztwem w tym obszarze. Robi to od tylu lat, że pewnie ma sporo ciekawych historii do opowiedzenia. Poznajcie Wojtka.

Od 18 lat ciężko pracuje na sukces firmy SecuRing, znanej na rynku z zatrudniania świetnych fachowców i szerokiego dzielenia się wiedzą przez jej pracowników. Możecie go sobie kojarzyć także jako wieloletniego szefa OWASP Poland. Na pewno wiele zrobił dla polskiego rynku bezpieczeństwa aplikacji. Czy ma jeszcze jakieś wyzwania, czy spoczął na laurach? Skąd w ogóle wziął się w bezpieczeństwie? Jak zarządza grupą takich indywidualności jak jego zespół? Tego pewnie dowiemy się już dzisiaj o 21.

Uwaga: od dłuższego już czasu rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Wojtek Dworakowski gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze