12.03.2021 | 13:31

Adam Haertle

Wojtek Reguła gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym gościem w najbliższym odcinku jest człowiek, dla którego systemy operacyjne Apple i ich bezpieczeństwo nie mają zbyt wielu tajemnic. Jak zhakować (lub zabezpieczyć) system lub aplikacje MacBooka albo iPhone’a? O to na pewno zapytamy Wojtka.

Czy da się skutecznie szukać błędów w tak zamkniętych systemach jak iOS? Wojtek od dawna udowadnia, że jest to możliwe. Bada także macOS-a, lista odkrytych przez niego błędów jest całkiem interesująca, a tytuł MVP na Bugcrowd sam się nie zrobił. Na pewno porozmawiamy z Wojtkiem o ofensywnej stronie bezpieczeństwa platformy Apple, ale spróbujemy także wydobyć z niego porady na temat tego, jak swoje urządzenia z jabłuszkiem można zabezpieczyć. Nie ominiemy również tematów związanych z rozwojem zawodowym i wyborami, których musiał po drodze dokonać. Jeśli jeszcze Wojtka nie kojarzycie, to tu znajdziecie kilka jego występów na YouTubie, warto też zajrzeć na jego bloga. Zapraszamy w niedzielę o 21.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Wojtek Reguła gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze