14.02.2021 | 13:39

avatar

Adam Haertle

Wydanie Specjalne Rozmowy Kontrolowanej – Ask Us Anything

Kiedyś musiał nadejść taki dzień, w którym wszyscy chętni do rozmowy powiedzą, że dzisiaj nie. Podobno jakieś święto dzisiaj jest i wszyscy zajęci. Ale jako że my kochamy was, to oczywiście zameldujemy się punktualnie o 21 – i czekamy na pytania.

W tym odcinku gospodarze jednocześnie zamienią się w gości. Możecie zapytać nas o wszystko, choć nie wiemy, czy na wszystkie pytania zdążymy odpowiedzieć. Na pewno będziemy się starać. Spodziewamy się dobrej zabawy – zatem nie wahajcie się i dołączajcie już o 21.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarz

  • avatar
    2021.02.14 18:29 Edmund

    Czyli dzisiaj na żywo rozmowę kontrolowaną będą oglądać same piwniczaki ;-)

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Wydanie Specjalne Rozmowy Kontrolowanej – Ask Us Anything

Komentarze