03.11.2012 | 13:34

avatar

Adam Haertle

Co próbują w USA wnieść do samolotów

Transport Security Administration, organizacja odpowiedzialna za ochronę lotnisk w USA, opublikowała listę przedmiotów skonfiskowanych w ostatnich dniach na lotniskach w Stanach. Pasażerowie próbowali wnieść do samolotów np. scyzoryk owinięty folią aluminiową i schowany w pudrze do stóp, laską z szablą w środku czy szminkę z wbudowanym nożem. Oprócz tego w trakcie kontroli zatrzymywano również atrapy granatów, paralizatory czy broń ASG. Oczywiście nie zabrakło również – jak to w USA – prawdziwej broni. W ciągu ostatniego tygodnia zatrzymano jej 33 sztuki , z czego 31 załadowanych, w tym 12 z pociskiem w komorze…


Przedmioty odkryte w bagażu podręcznym

Powrót

Komentarz

  • avatar
    2012.11.03 17:43 bit

    TSA przepala tony dolarow gebiac nie do konca rozwinietych jankesow gorzej wypadaja gdy ktos na serio chce cos nabroic a ladnie to udowodnili byli pracownicy TSA odpowiedzialni za wewnetrzne kontrole ktore wypadaly tak fatalnie ze pracownikow uciszono a ci odeszli i zaczeli glosno o tym mowic.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Co próbują w USA wnieść do samolotów

Komentarze