03.07.2021 | 12:46

avatar

Adam Haertle

Michał Leszczyński z CERT Polska gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Bezpieczeństwo to bardzo szeroki obszar i wiele osób specjalizuje się tylko w określonej jego działce. Nasz dzisiejszy gość nie ma tego problemu – swobodnie porusza się zarówno po problemach firmware zamków, jak i reverse proxy. Poznajcie Michała.

Pracowników (byłych i obecnych) CERT Polska nie bez powodu nie brakuje w naszym programie – to faktycznie kuźnia cybertalentów. Już w niedzielę poznacie następny przykład tego, jak ciekawi ludzie tam pracują. Michała wielu z was pewnie miało już okazję słuchać i oglądać, gdy opowiadał o hakowaniu inteligentnych zamków, analizie powłamaniowej, organizacji konkursów CTF, ataków na procesory czy przeciwdziałaniu phishingowi przez reverse proxy. Jak więc widzicie, jest to człowiek wielu talentów. Porozmawiamy z nim zarówno o jego różnorodnych zainteresowaniach, jak i pracy w CERT Polska. Liczymy również na wasze pytania na żywo – zapraszamy już o 21.

Oczywiście będą też nagrody – do wygrania jest między innymi Raspberry Pi. Sponsorem nagród jest firma Fudo Security, twórca rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Michał Leszczyński z CERT Polska gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze