12.02.2015 | 13:20

Adam Haertle

Nowa wyszukiwarka stron w sieci Tor

Dowiedzieliśmy się własnie, że pojawiła się nowa wyszukiwarka stron w sieci Tor. Zbudowana jest sprytnie – jest bramką do sieci Tor, zindeksowaną przez Google. Wstępne testy pokazują, że działa. Może komuś się przyda. Znaleźć można pod adresem http://onion.city.

Strona główna wyszukiwarki

Strona główna wyszukiwarki

Przy okazji może warto zbudować działającą listę polskich stron w sieci Tor? Te 3 wpisy chyba nie zajmą dużo czasu.

Powrót

Komentarze

 • 2015.02.12 13:48 mgnienie

  Ale bramki mają to do siebie, że nie są anonimowe i bezpieczne. Szukam o narkotykach i pieski już mnie mają na muszce.

  Chociaż pomysł fajny i warty docenienia.

  Odpowiedz
   • 2015.02.12 14:57 mgnienie

    Oni wszyscy są tacy sami. Wszędzie węszą i szukają śladów :)

    Odpowiedz
  • 2015.02.15 18:24 kez87

   Pieski to cie mogą zębami złapać,gorzej dla ciebie jak na smurfa albo smurfetkę trafisz tego typu,co się na niebiesko nie ubiera ;) Wtedy tacy jak ty „mgnienie” zapłaczą…
   Zresztą nie baw się czasem w ćpanie bo to na rozum szkodzi,co nawet widać – masz się czym chwalić w indeksowanej części internetu,jeszcze problemów redakcji możesz narobić. Co prawda Polska Policja, tak samo jak urzędnicy działa wg. zasady „komu by się chciało,lepiej pić kawusię i jeść pączusie”,ale jak wskoczysz im prosto w łapy nawet z głupotą – albo ktoś z góry ich przyciśnie – to wtedy zrobią co mogą żeby się wykazać. Przecież wystarczy,że będą mieć kiepskie statystyki,wgooglują i mają twój wpis,a potem po nitce… Z3S jest przecież indeksowana przez Google ! Jak się za ciebie wezmą, to przy zatrzymaniu nie musisz mieć narkotyków,wystarczy domowy bimberek albo fajka bez znaku akcyzy. W Polsce pociągnąć do odpowiedzialności funkcjonariusza publicznego (urzędnik,policjant,polityk) nie jest tak łatwo jak zwykłego obywatela,wobec którego można nawet łamać prawo,np. straszyć komornikiem w trakcie postępowania wyższej instancji, czy próbować podstępnie przekonać do potwierdzenia odebrania wraz z istniejącym pismem jakiegoś nie odebranego pisma… Nawet nie licz na to,że przepisy które w teorii mają cię ochronić cię ochronią, jak będziesz miał w kieszeni nawet nie skręta, a papierosa bez akcyzy.

   Odpowiedz
 • 2015.02.13 16:19 krang

  Krang jak zwykle niedoceniony :(
  Katalog – http://54ogum7gwxhtgiya.onion/blog/index.php/katalog/
  Dostępny również dla pospolitych Ziemian – http://54ogum7gwxhtgiya.onion.cab/blog/index.php/katalog/

  Odpowiedz
  • 2015.02.13 16:30 Adam

   Krangu, może więcej osób by doceniło gdyby linki były monitorowane czy banglają – wiem, że to do Ciebie zależy, ale np. te działające dać osobno, ale te martwe gdzie indziej?

   Odpowiedz
   • 2015.02.13 16:36 krang

    no i wyszło, że Krang ostatnio nie porządkował katalogu, uhh
    trwają prace nad opcją zgłoś niedziałający link :)
    wkrótce tam posprzątam :D jupiiii

    Odpowiedz
 • 2015.10.25 12:17 Esential

  W tym torze z 98% linków jest nieaktywnych. Strony widmo, straciłem tylko czas.

  Odpowiedz
 • 2016.10.23 15:54 Gość

  Ja tam się nie znam duzo na programowaniu ale nie wydaje mie się ciężką rzeczą napisanie jakiegoś skryptu aby była zielona lub czerwona kontrolka obok linku. Serwer by automatycznie robił zapytania do stron. No ale moja wiedza może być na tyle uboga że nie wziąłem pod uwagę wielu aspektów o którch nie wiem które, a powodują że to nie takie łatwe.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Nowa wyszukiwarka stron w sieci Tor

Komentarze