17.07.2021 | 23:14

Adam Haertle

Paweł Srokosz z CERT Polska gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

W naszym programie bywały już osoby z dwudziestoletnim doświadczeniem w obszarze bezpieczeństwa. Nie zawsze jednak trzeba dźwigać aż taki bagaż doświadczenia, by robić fajne i ciekawe rzeczy w branży. Poznajcie Pawła.

Jeśli dobrze liczymy, Paweł będzie już 11 osobą w naszym programie w kategorii „były lub obecny pracownik CERT Polska”. Skąd takie zatrzęsienie rozmówców w tej kategorii? Najwyraźniej to zespół, który przyciąga i produkuje najwięcej talentów w naszym kraju. Paweł pracuje tam od ponad 5 lat – na pewno porozmawiamy o tym, jak się do CERTu dostał i co tam robi (a wiemy, że robi ciekawe rzeczy). Paweł gra także w zespole CTF P4, więc i tematu CTFów nie ominiemy. Zapraszamy także do zadawania pytań – już w niedzielę na żywo o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

 • 2021.07.18 02:04 Ja

  1 pytanie: who is this ?

  Odpowiedz
  • 2021.07.18 08:03 Adam Haertle

   Paweł Srokosz.

   Odpowiedz
 • 2021.07.18 19:06 the more you know

  IT Security Engineer w NASK / CERT Polska

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Paweł Srokosz z CERT Polska gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze