Robert Pająk gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 20 grudnia 2020 o 10:09 w kategorii Info  z tagami:
Robert Pająk gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym dzisiejszym gościem jest weteran cyberbezpieczeństwa, obecny w branży od ponad 25 lat, szef działów bezpieczeństwa wielu firm, wykładowca uniwersytecki, współtwórca konferencji i generalnie bardzo miły i ciekawy człowiek. Poznajcie Roberta.

Pamiętacie KKI? Był tam szefem bezpieczeństwa. Potem przez 14 lat odpowiadał za bezpieczeństwo w Interii. Przez 2 lata był ircopem. Jest założycielem polskiego oddziału OWASP. Przeszedł potem przez kilka firm, by trafić do Akamai, gdzie między innymi stworzył konferencję Affinity Tech Talks. Zapowiada się odcinek historyczny – wspominkowy, a takie podobno lubicie.

Uwaga: od dłuższego już czasu rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.