20.12.2020 | 10:09

avatar

Adam Haertle

Robert Pająk gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym dzisiejszym gościem jest weteran cyberbezpieczeństwa, obecny w branży od ponad 25 lat, szef działów bezpieczeństwa wielu firm, wykładowca uniwersytecki, współtwórca konferencji i generalnie bardzo miły i ciekawy człowiek. Poznajcie Roberta.

Pamiętacie KKI? Był tam szefem bezpieczeństwa. Potem przez 14 lat odpowiadał za bezpieczeństwo w Interii. Przez 2 lata był ircopem. Jest założycielem polskiego oddziału OWASP. Przeszedł potem przez kilka firm, by trafić do Akamai, gdzie między innymi stworzył konferencję Affinity Tech Talks. Zapowiada się odcinek historyczny – wspominkowy, a takie podobno lubicie.

Uwaga: od dłuższego już czasu rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2020.12.21 12:03 Michał

  Adam czy myślałeś kiedyś aby iść do jakieś normalnej pracy

  Odpowiedz
  • avatar
   2020.12.21 12:22 Adam Haertle

   Nie, od zawsze chciałem zajmować się bezpieczeństwem.

   Odpowiedz
   • avatar
    2020.12.22 21:29 Edek

    Dziwne masz wyobrażenie bezpieczeństwa

    Odpowiedz
    • avatar
     2020.12.23 14:38 Adam Haertle

     Pewnie dlatego że nadal nie wiem na czym ta praca polega…

     Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Robert Pająk gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze