17.11.2017 | 05:35

avatar

Adam Haertle

Zapraszamy na szkolenie przygotowujące do egzaminu CISSP

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję szkolenia przygotowującego do egzaminu CISSP (Certified Information Systems Security Professional), organizowanego już za niedługo w Warszawie przez firmę Prevenity.

Prevenity możecie kojarzyć z pojawiających się od czasu do czasu w Weekendowej Lekturze linków do ich świetnych analiz technicznych złośliwego oprogramowania atakującego polskie organizacje rządowe. To jedna z niewielu polskich firm dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem ze światem. Oprócz walki z malware organizuje też szkolenia i na jedno z nich chcieliśmy dzisiaj Was zaprosić.

Istniejący już od 23 lat certyfikat CISSP wydawany przez organizację (ISC)2  jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uznawanych na całym świecie certyfikatów potwierdzających umiejętności z zakresu bezpieczeństwa informacji. CISSP obejmuje bardzo szeroki zakres tematyczny, zatem przygotowania do egzaminu pozwalają nie tylko na uporządkowanie swojej wiedzy, ale także na uzupełnienie luk naturalnie powstających w procesie samodzielnej edukacji. Warto także zauważyć, że w USA CISSP regularnie znajduje się w trójce certyfikatów IT, których posiadacze osiągają najwyższe zarobki. Certyfikacja CISSP jest nie tylko pierwszym certyfikatem w obszarze bezpieczeństwa informacji akredytowanym przez organizację ISO/IEC jako certyfikacja spełniająca wymagania normy ISO/IEC 17024, ale jest również oficjalnie zaadoptowana w swoich ścieżkach szkoleniowych przez organizacje takie jak U.S. Department of Defense czy U.S. National Security Agency (NSA).

Do kogo adresowane jest szkolenie

Najczęstszymi uczestnikami kursu są:

 • Specjaliści oraz kadra zarządzająca profesjonalnie zajmująca się bezpieczeństwem informacji, którzy spełniają wymagania (ISC)2 oraz chcą przystąpić do egzaminu CISSP,
 • Specjaliści oraz kadra zarządzająca profesjonalnie zajmująca się bezpieczeństwem informacji, którzy nie spełniają wymagań (ISC)2 w zakresie doświadczenia zawodowego, ale chcą przystąpić do egzaminu CISSP poprzez program The Associate of (ISC)2 for CISSP,
 • Architekci rozwiązań IT, projektanci systemów informatycznych oraz inżynierowie oprogramowania, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa,
 • Specjaliści ds. bezpieczeństwa, administratorzy bezpieczeństwa informacji oraz profesjonaliści, którzy chcą usystematyzować oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa.

CISSP często pojawia się w ogłoszeniach rekrutacyjnych, ponieważ potwierdza, że osoba, która się nim legitymuje:

 • Posiada udokumentowane, zgodne z wymaganiami organizacji (ISC)2 , kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa informacji,
 • Posiada szeroką wiedzę z zakresu bezpieczeństwa informacji, potwierdzoną zdanym egzaminem CISSP,
 • Stale dokształca się w tematyce bezpieczeństwa – certyfikat jest wydawany bowiem na okres trzech lat, w czasie których posiadacz jest zobowiązany udokumentować ciągłe zdobywanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa.

Slajd z materiałów

Szkolenie

Aby wesprzeć proces edukacji związany ze zdobyciem certyfikatu CISSP, Prevenity oferuje 5-dniowe szkolenie z elementami warsztatu, przygotowujące uczestników do egzaminu CISSP. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują:

 • Cykl wykładów teoretycznych omawiające wszystkie domeny wiedzy CISSP CBK,
 • Ćwiczenia praktyczne mające na celu utrwalenie zdobywanej wiedzy,
 • Autorskie materiały szkoleniowe w postaci drukowanej oraz elektronicznej (w j. angielskim),
 • Podręcznik „Official (ISC)2 Guide to the CISSP CBK, Fourth Edition”,
 • Egzamin testowy w ostatnim dniu szkolenia wraz z omówieniem odpowiedzi,
 • Certyfikat potwierdzający ukończenia szkolenia.

W czasie trwania szkolenia uczestnikom zapewniany jest obiad oraz przerwy kawowe. Standardowa cena szkolenia to 6500 PLN netto, a na hasło „z3s” Prevenity daje 700 PLN zniżki (czyli cena dla Czytelników to 5 800 zł + 23% VAT).

W kwestii zapisów oraz dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem [email protected] lub pod numerem +22 533 01 00. Szkolenie zaplanowane jest na dni 4-8 grudnia 2017 r. i odbywa się w języku polskim w Warszawie. Zapraszamy!

Dla zachowania pełnej przejrzystości – artykuł ten to tekst sponsorowany, za który otrzymujemy wynagrodzenie.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2017.11.17 18:08 k4

  Egzamin CISSP wymaga znacznie więcj pracy niż tylko 5 dniowe szkolenie.

  Odpowiedz
  • avatar
   2017.11.17 20:24 John Sharkrat

   Może dla ciebie.

   Odpowiedz
   • avatar
    2017.11.18 00:57 k4

    Wyczuwam problemy emocjonalne ;). Jak tam ma się nadwaga i relacje z kobietami? ;)

    Odpowiedz
 • avatar
  2017.11.17 19:56 nieprofesjonalne

  Nieprofesjonalne już jest samo podawanie cen netto. Kogo one obchodzą? Dziękuje postoję.

  Odpowiedz
  • avatar
   2017.11.18 07:47 John Sharkrat

   A od kiedy to nie potrafisz sobie dodać VAT? Większość. jak nie wszyscy robią takie kursy na fakturę VAT.

   Odpowiedz
   • avatar
    2017.11.19 05:40 Nieprofesjonalne

    Akurat nie jestem vatowcem, a przy przystępnej cenie bym skorzystała. Przy takiej to faktycznie może tylko vatowcy, ale drugie wydarzenie na tej stronie – tu już warto podać cenę brutto, tym bardziej, że w Polsce mamy kilka stawek VAT, nie jak w Arabii Saudyjskiej.

    Odpowiedz
 • avatar
  2017.11.21 07:14 george

  hmm cena książki Shano Harris to jakies 200 zł jesli sie dobrze poszuka. Materiału w zupełności, do tego przykładowe pytania egzaminacyjne. CISSP to syf, ktory ma moze i faktycznie jakies uzasadnienie ale w USA – caly moduł prawny dotyczy prawa w USA. O egzaminie usłyszycie same straszne rzeczy – jaki to on trudny. Bzdura. Wystarczy wylaczyc mózg i zaznaczać opcje tak jakby chciala tego ISC2, a nie tak jakbyście zrobili na prawde. Niestety tak to wyglada – nie pisze tu jako laik – mam cissp, cism, a za kilka dni ide na egzamin cisa. Gdyby nie to ze moj pracodawca daje za to $$ to nigdy bym na to nie poszedl. Utrzymanie tych certyfikatów to tez nie taka prosta sprawa – nie mam na mysli tu wykazanie sie wiedza (punkty mozna zdobyć za byle co) – po prostu musicie płacić kilka stow rocznie.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Zapraszamy na szkolenie przygotowujące do egzaminu CISSP

Komentarze