Zapraszamy na szkolenie przygotowujące do egzaminu CISSP

dodał 17 listopada 2017 o 05:35 w kategorii Info  z tagami:
Zapraszamy na szkolenie przygotowujące do egzaminu CISSP

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję szkolenia przygotowującego do egzaminu CISSP (Certified Information Systems Security Professional), organizowanego już za niedługo w Warszawie przez firmę Prevenity.

Prevenity możecie kojarzyć z pojawiających się od czasu do czasu w Weekendowej Lekturze linków do ich świetnych analiz technicznych złośliwego oprogramowania atakującego polskie organizacje rządowe. To jedna z niewielu polskich firm dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem ze światem. Oprócz walki z malware organizuje też szkolenia i na jedno z nich chcieliśmy dzisiaj Was zaprosić.

Istniejący już od 23 lat certyfikat CISSP wydawany przez organizację (ISC)2  jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uznawanych na całym świecie certyfikatów potwierdzających umiejętności z zakresu bezpieczeństwa informacji. CISSP obejmuje bardzo szeroki zakres tematyczny, zatem przygotowania do egzaminu pozwalają nie tylko na uporządkowanie swojej wiedzy, ale także na uzupełnienie luk naturalnie powstających w procesie samodzielnej edukacji. Warto także zauważyć, że w USA CISSP regularnie znajduje się w trójce certyfikatów IT, których posiadacze osiągają najwyższe zarobki. Certyfikacja CISSP jest nie tylko pierwszym certyfikatem w obszarze bezpieczeństwa informacji akredytowanym przez organizację ISO/IEC jako certyfikacja spełniająca wymagania normy ISO/IEC 17024, ale jest również oficjalnie zaadoptowana w swoich ścieżkach szkoleniowych przez organizacje takie jak U.S. Department of Defense czy U.S. National Security Agency (NSA).

Do kogo adresowane jest szkolenie

Najczęstszymi uczestnikami kursu są:

 • Specjaliści oraz kadra zarządzająca profesjonalnie zajmująca się bezpieczeństwem informacji, którzy spełniają wymagania (ISC)2 oraz chcą przystąpić do egzaminu CISSP,
 • Specjaliści oraz kadra zarządzająca profesjonalnie zajmująca się bezpieczeństwem informacji, którzy nie spełniają wymagań (ISC)2 w zakresie doświadczenia zawodowego, ale chcą przystąpić do egzaminu CISSP poprzez program The Associate of (ISC)2 for CISSP,
 • Architekci rozwiązań IT, projektanci systemów informatycznych oraz inżynierowie oprogramowania, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa,
 • Specjaliści ds. bezpieczeństwa, administratorzy bezpieczeństwa informacji oraz profesjonaliści, którzy chcą usystematyzować oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa.

CISSP często pojawia się w ogłoszeniach rekrutacyjnych, ponieważ potwierdza, że osoba, która się nim legitymuje:

 • Posiada udokumentowane, zgodne z wymaganiami organizacji (ISC)2 , kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa informacji,
 • Posiada szeroką wiedzę z zakresu bezpieczeństwa informacji, potwierdzoną zdanym egzaminem CISSP,
 • Stale dokształca się w tematyce bezpieczeństwa – certyfikat jest wydawany bowiem na okres trzech lat, w czasie których posiadacz jest zobowiązany udokumentować ciągłe zdobywanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa.

Slajd z materiałów

Szkolenie

Aby wesprzeć proces edukacji związany ze zdobyciem certyfikatu CISSP, Prevenity oferuje 5-dniowe szkolenie z elementami warsztatu, przygotowujące uczestników do egzaminu CISSP. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują:

 • Cykl wykładów teoretycznych omawiające wszystkie domeny wiedzy CISSP CBK,
 • Ćwiczenia praktyczne mające na celu utrwalenie zdobywanej wiedzy,
 • Autorskie materiały szkoleniowe w postaci drukowanej oraz elektronicznej (w j. angielskim),
 • Podręcznik „Official (ISC)2 Guide to the CISSP CBK, Fourth Edition”,
 • Egzamin testowy w ostatnim dniu szkolenia wraz z omówieniem odpowiedzi,
 • Certyfikat potwierdzający ukończenia szkolenia.

W czasie trwania szkolenia uczestnikom zapewniany jest obiad oraz przerwy kawowe. Standardowa cena szkolenia to 6500 PLN netto, a na hasło „z3s” Prevenity daje 700 PLN zniżki (czyli cena dla Czytelników to 5 800 zł + 23% VAT).

W kwestii zapisów oraz dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem [email protected] lub pod numerem +22 533 01 00. Szkolenie zaplanowane jest na dni 4-8 grudnia 2017 r. i odbywa się w języku polskim w Warszawie. Zapraszamy!

Dla zachowania pełnej przejrzystości – artykuł ten to tekst sponsorowany, za który otrzymujemy wynagrodzenie.